WATERHOUSE LORENZ

Jméno: Waterhouse Lorenz
Pohlaví: 1.0 samec
Datum narození: 4.8.2016
    Barva srsti: Stříbrná karamelová perla (SgsgbbeeToy)
Délka srsti: dlouhosrstý
Barva očí: granátová
Barva uší: šedo růžová

 ♥ ♥ Lori, Lorenco, Lorenz, Loriňák, prostě pan úžasný. Dokonalý medvídek, sluníčko, mazlíček, miláček můj milovaný. Rád se usmívá a někdy hraje uraženého, či předstírá nezájem. Tento smíšek má již rok zasebou a pomalu se žene ke 2, ale je stále v dobré kondici. ♥ ♥ 

Po Lorim máme již náš uplně první vrh  A1 x Hamsterheaven´s Yameena (2017) 

                                                                CH1 x Chloé By Unicorn (2018)

                                                                K1 x Dua´a Hamster Paws (2018)

         Jelikož se Lorenco blíží pomalu,ale určitě ke 2 rokům jde to na něm bohužel i hodně znát, poslední dobou hodně sešel, má větší úbytek na váze, pomalu přestává vidět (zákal očí), moc nepapá a pije jen když je nutnost, jinak celé dny prospí a je velmi málo aktivní. Proto jsem se rozhodla Lorimu dopřát klidné a pohodlné stáří, aby se mu ulevilo. Máme po něm dohromady 3 vrhy, v ten poslední už jsem ani nedoufala, že se povede, ale jsou po něm nádherná, klidná miminka s výborným rodokmenem a určitě jich pár zůstane doma i v chovu, pro udržení skvělé povahy a zdraví. :))))


+16.5.2018 - Den kdy můj milovaný medvídek navždy odešel za duhový most. Bohužel se na Lorim hodně podepsalo stáří, poslední dobou to spíše byla jenom otázka času, kdy to přijde, i když jsem doufala, že nikdy. Lorenco zemřel schoulený ve svém klubíčku jak vždy rád spinkal. Vždycky bude v mém srdíčku.