VRH P 


RODIČE


             Matka: Dua´a Hamster Paws - černá - želvovinová a bílá (Ba_Toto), (ll) , nese b, d


                         Otec: Ohanzee Doux Amour´s - honeyblack - banded ++ , odd-eye                                                           Krytí proběhlo: 9.10.2018

                                                        Datum narození: 25.10.2018

Očekávané zbarvení: dove, silver dove, skořice, zlatá, medová, černožlutá, medová černá, černá, čokoládová žlutá?, žlutá?

                                                          K odběru od: 30.11.2018

                                                          CENA MIMINKA: 300 Kč

                                                email: chshamsterpaws@seznam.cz

                 Mláďata prodám pouze do výborných podmínek. Viz. PODMÍNKY PRODEJE!

          Dne 30.10.2018 nám ze dvou miminek odešlo další (narozeno 7), takže zbylo jedno poslední černooké nejspíše v černé barvě. Bohužel se situace a péče o něj velmi rychle zhoršila, téměř ukončila a samička (maminka) Dua´a již nebyla dále schopna postarat se tedy o své jediné poslední miminko. 

Jelikož v ten samý den porodila i samička Kaila (dcera Dua´a), rozhodla jsem se tedy poslední miminko vzít a přidat do jejího hnízda. Momentálně je to již druhý den co se Kaila stará o tzv. svého sourozence, ale přijala ho jako své vlastní čemuž jsem vděčná. Doufám, že to tak i zůstane a poslední miminko odchová Kaila, je to velký risk a nemusí to vyjít, pokud zareaguje jinak. 

            Pinkie - černá - želvovinová a bílá (ll) - Byla poslední samičkou, která to vzdala +4.11.2018 ve večerních hodinách. Ve věku 10 dní svého života odešla, jelikož byla pod hromádkou sourozenců, kteří byli podstatně větší a ona menší, tím pádem bohužel neměla šanci. Z tohoto vrhu se neodchovalo žádné miminko.