!Podmínky prodeje!


1. Chovatelská stanice Hamster paws neprodá mláďata osobám mladším 18 let, pouze v doprovodu rodičů. 

2. Budoucí majitel se mi také zavazuje tím, že křečkovi poskytne tu nejlepší péči a podmínky, v případě jakýchkoliv zdravotních problémů musí vyhledat veterinární péči (vet. pro hlodavce), a včas mě o problému informovat. 

3. Pokud si křečka majitel již nemůže ponechat z jakýchkoliv důvodů je POVINEN mi tuto informaci včas oznámit a neprodleně ji začít řešit nejprve se mnou. 

4. Budoucí majitelé, kteří již křečka doma mají mě o tomto musí dopředu informovat. 

5. Po budoucích majitelích vyžaduji pravidelný kontakt buď přes e-mail, telefon, či fb stránky. Uvítám každou zmínku o tom, jak se křečkovi daří, foto samozřejmostí. Dále uvítám i zprávy o případných nemocech, či úhynech.

6. Po celou dobu nabízím plný chovatelský servis. Nebojte se tak na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem, radou či pomocí, žádostí. 

7. Mláďata prodám pouze do ubikací o rozměrech nejméně 70 x 40 x 40. 8. Podotýkám, že mláďata neprodám do klecí (patrové, mřížované, malý kolotoč) !!!! Proto budu požadovat od nových majitelů foto vhodné ubikace předem. Pokud ubikace nebude vyhovovat tomu, aby se křeček měl co nejlépe a hlavně si neublížil (viz.mřížovaná klec), nemusím křečka novému majiteli prodat.

Vhodné ubikace pro chov křečků jsou samla box 130l (Ikea) , Alaska klec (Zoohit), akvárium (80x40x40) - akvamex. Případně stránka : levné klece

           Dále bych chtěla upozornit všechny budoucí majitele na podestýlku Asan, která je pro křečka absolutně nevhodná. Dále také všechny prašné a voňavé piliny jsou NEVHODNÉ!!

           Vhodné podestýlky, které používám jsou hobliny z železných hor, bezprašné, či  limara hrubá, happy horse.

            Na co bych chtěla ještě upozornit je kolotoč pro křečky syrské o průměru 28-30 cm, dále křečíky campbell a džungaráčky o průměru 18-21 cm. Kolotoče menších rozměrů pro daný druh křečka jsou NEVHODNÉ, jelikož si křeček křiví páteř!!