Podmínky prodeje


          Chovatelská stanice Hamster paws neprodá mláďata osobám mladším 18 let, pouze v doprovodu rodičů. 

          Mláďata prodám pouze do ubikací o rozměrech nejméně 70 x 40 x 40. 

          Podotýkám, že mláďata neprodám do klecí (patrové, mřížované, malý kolotoč) !!!! Proto budu požadovat od nových majitelů foto vhodné ubikace předem. Pokud ubikace nebude vyhovovat tomu, aby se křeček měl co nejlépe a hlavně si neublížil (viz.mřížovaná klec), nemusím křečka novému majiteli prodat.

          Vhodné ubikace pro chov křečků jsou boxíky, akvária, detolf vitrína, či klec bez mříží a pater (plastové základy + mříž víko). 

           Dále bych chtěla upozornit všechny budoucí majitele na podestýlku Asan, která je pro křečka absolutně nevhodná. Křečkovi způsobuje šok a poté následnou smrt. Dále také všechny prašné a voňavé piliny jsou NEVHODNÉ!!

           Vhodné podestýlky, které používám jsou hobliny z železných hor, bezprašné, či postýlka Care fresh. :)

            Naco bych chtěla ještě upozornit je kolotoč pro křečky syrské o průměru 28-30 cm, dále křečíky campbellovi a džungaráčky o průměru 18-21 cm. Kolotoče menších rozměrů pro daný druh křečka jsou NEVHODNÉ, jelikož si křeček křivý páteř!!

            Berte to prosím jako radu do budoucna, věřte tomu, že ve zverimexu Vám neporadí, chtějí hlavně prodat hlouposti a o křečcích většinou nic neví. 

            Pokud Vám není něco jasné a chcete se poradit, nebojte se na mne obrátit s dotazy, ráda pomůžu, aby se všechny miminka měly co nejlépe.