CHLOÉ By Unicorn


Jméno: Chloé By Unicorn
Pohlaví: 0.1 samička
Datum narození: 2.8.2017
Barva srsti: Krémová (ee)
Délka srsti: dlouhosrstá (longhaired) ll
Barva očí: černá
Barva uší: šedá

 ♥ ♥ Chloé, Chloísek, Chlouí, Chloinka moje největší láska, pusinka, srdíčko, nedám na ni dopustit. Opatruju ji jako své miminko, pamatuji si, že jsem ji dostala jako překvapení, ani jsem netušila kdo a proč se ukrývá v boxíku. Otevřela jsem ho a byla to láska na první pohled. Je to ta nejůžasnější samička na celém světě, hodná, přítulná absolutně nevím, že existuje. Chloé miluje buráky, piškotky, brokolici, řepu a špagety, ona vlastně miluje všechno a já zase ji. ♥ ♥ 

Po Chloé máme již vrh E1 x Argos of X - rats (2017)

                                      CH1 x Waterhouse Lorenz (2018)

Chloe působila u mě v chovu vždy jako chovná samička. Všechna její miminka byla naprosto povahově vyrovnaná a doslova jako hadra na ruce. Nikdy mě žádné nekouslo, ba naopak se sápalo hned ruku. 

Zdravotně byla Chloe vždy v pořádku až do jejího druhého vrhu a následného porodu, kdy se ukázalo, že nejen vždy neodchovala plný počet miminek, ale během dubna 2018 začala mít problémy s dýcháním, malátností, zhubla a její bříško začalo fialovět. V květnu 2018 na vet. klinice potvrdili problémy se srdíčkem a nasadily léčbu léky (ENAP), které ji po krátkém čase zhoršili i funkci ledvin. Takže jsem léky přestavili podávat, nasadily dietu a zařadili do denní životosprávy sušené domácí bylinky, tinktury, ovoce a zeleninu. Chloe byl omezen také pohyb, jelikož celkové zatížení jejího organismu může přivolat selhání srdce. 

Chloinka již oslavila jeden rok jejího života a statečně se drží. :)